Wroc# 2017

3 marca 2017 godzina 5.52 siedzę w pociągu czekając na odjazd. Wroc# coraz bliżej!

Jadę tam z nadzieją znalezienia kilku wskazówek jak prowadzić I ogarniać projekt asp.net core w połączeniu z angularem2.

Na co czekałem najbardziej:

 • Chris Klug – Angular JS Tips from the Trenches
  Po przeczytaniu opisu prezentacji jestem na etapie poznawania Angulara w którym uważam WTF? Czekam na moment „this is pretty cool and usefull”.Przyjemnie się go słuchało, pokazał jak w podstawowy sposób zaprojektować aplikację aby była ona niezależna od używanego frameworka w jak największym stopniu oraz aby można było ją łatwo testować.
 • Steve Sanderson – ASP.NET core for Angular 2, React and Knockout developers.
  Czy Sanderson pokaże jak pogodzić ASP.NET Core z Angular2 w przyjemny I bezbolesny sposób?
  Tak udało mu się to, dowiedziałem się kilku rzeczy o Webpacku oraz o tym jak używać paczek z npm w ASP.NET CORE. Opiszę szczegółowo w jednym z kolejnych wpisów. Poziom Sandersona i jego prezentacji jak dla mnie 10/10
 • Shawn Wildermuth – Developing ASP.NET Core in VS Code
  Shawn pokazał jak można korzystać z VS Code przy tworzeniu aplikacji ASP.NET CORE podczas jego prezentacji odniosłem wrażenie że sam nie jest do tego narzędzia przekonany i na każdym kroku nawiązywał i porównywał VS Code do Visual Studio. Spodziewałem się czegoś innego.

Największym zaskoczeniem dla mnie była pierwsza sesja prowadzona przez Fransa Rosena opowiadał z pasją i przyjemnie się go słuchało. Najciekawsze były jego przykłady z życia jak udawało mu się znajdować luki w systemach różnych firm. Na konferencji nie zabrakło też gadżetów i dodatkowych atrakcji takich jak strefa VR, Tesla którą można było obejrzeć z każdej strony czy specjalnie stworzone na tą okazję gry.

Poniżej kilka fotek z Wroc#.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *